Apie

Egedal – Medelynų ir daigynų technika

Mūsų įmonė nuo savo veiklos pradžios atstovauja danų gamintoją Egedal MASKINFABRIK A/S Lietuvoje ir Estijoje.

Danų kompanija Egedal MASKINFABRIK A/S buvo įkurta 1934 metais. Pradžioje įmonė gamino įrengimus žemės ūkiui ir smulkius metalo gaminius. 1948 metais įmonė bendradarbiaudama su vietiniu sodininku pradėjo gaminti sodinimo įrangą. Tai buvo itin sėkmingas sprendimas. Per kelerius metus buvo sukurtos kelios medelynų technikos ir įrenginių linijos, skirtos miškininkams ir sodininkams. Apie 1950 metus įmonė pradėjo aktyviai užsiimti medelyno technikos eksportu į Skandinavijos šalis ir Vokietiją. Kiekvienais metais eksporto apimtys tik augdavo. Šiandien Egedal garsėja kokybiškais gaminiais visoje Europoje. Tai laiko patikrinta specializuota medelyno technika ir įrengimai skirti užauginti sodinukus ir miško sodmenis medelynuose ir daigynuose.

Nuo 2013 metų esame vieninteliai Kwizda Agro (repelentai TRICO ir TRICO GARDEN ) atstovai Lietuvoje.

TRICO® – repelentas, skirtas profesionaliam naudojimui kovai su elnių / stirnų / briedžių sukeliamais pažeidimais miškuose, miško daigynuose ir medelynuose, o taip pat žemės ūkyje rapsų apsaugai. Daugiau skaitykite čia.

Įmonėje dirbantys ilgametę patirtį sukaupę specialistai pajėgūs konsultuoti dėl visų įrenginių ir mašinų, kurios skirtos miško daigynams, medelynams, kalėdinių eglučių ir energetinių plantacijų auginimui naudojimo.

Tam, kad padėtumėm greičiau išspręsti iškilusias problemas, pritaikyti įrenginius ar mašinas prie auginimo technologijos ar pateikti tikslų pasiūlymą, prašome kreiptis telefonu.

Visoms parduodamoms mašinoms ir įrengimams suteikiama gamintojo garantija.

Atliekame greitą garantinį ir pogarantinį servisą.

Tiekiame visas atsargines ir eksploatacines dalis.